Proje Döngüsü Kulübü

"Mezapotamyadan Balkanlara Eğitim Köprüsü" Projemizin İlk Gezisi

GAP İdaresi tarafından desteklenen, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" Projemizin 12 haftalık eğitim sürecini tamamlayan 1. ve 2. Grup öğrencilerimiz ile ilk Bosna Hersek gezimizi 4-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdik.

 

"Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" Projesi

GAP İdaresi tarafından desteklenen Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ve Artuklu Üniversitesi' nin ortak olduğu "Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" projemizin üniversite grubu üyeleri ile ilk dersimizi işledik..

"Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" Projesi

GAP İdaresi tarafından desteklenen Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen "Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" projemizin lise 5. ve 6. grup üyeleri ile ilk dersimizi işledik..

"Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" Projesi

GAP İdaresi tarafından desteklenen Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen "Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" projemizin lise 3. ve 4. grup üyeleri ile ilk dersimizi işledik..

"Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" Projesi

GAP İdaresi tarafından desteklenen Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen "Mezopotamya'dan Balkanlar'a Eğitim Köprüsü" projemizin lise 1. ve 2. grup üyeleri ile ilk dersimizi işledik..

Sodes Proje Yazım Eğitimi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi Proje Döngüsü Kulübü tarafından düzenlenen "Sodes Proje Yazım Eğitimi" Ortaöğretim grubu öğrencileri ile gerçekleştirildi.

Proje Döngüsü Kulübü Doç. Dr. Levent Ersin ORALLI

Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden Yardımcı Doç. Dr. Levent Ersin ORALLI "AB ve Kalkınma Ajansları Proje Döngüsü Yönetimi" Sertifikalı semineri ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde öğrencilerimiz ile bir arada

>