Kültür & Sanat Panelleri

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği- Cihangir İşbilir

24/12/2017

"ARALIKsız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Uluslararası Rabia Platformu Koordinatörü Cihangir İŞBİLİR, "İslâm Dünyası'nın Son Yüzyılı ve Yeni Türkiye" söyleşisi ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde...

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği- Cem Mehmet Eren

23/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIKsız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Şair Cem Mehmet EREN, "Şiir Mardin'de" söyleşisi ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği- M.Taha Gergerlioğlu ve Doç. Dr. Mehmet Çelik

22/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIKsız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Stratejist M.Taha Gergerlioğlu ve Doç. Dr. Mehmet Çelik, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde...

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği- Prof. Dr. Mehmet Çelik

22/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIKsız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Prof. Dr. Mehmet Çelik, "Dünü, Bugünü ve Yarını ile Kudüs" söyleşisiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği- İlyas Yalçıntaş Konseri

21/12/2017

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi "ARALIKsız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında, kıymetli sanatçımız İlyas Yalçıntaş, gençlerimizle buluştu...  

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği İsmail Kılıçarslan-Aykut Ertuğrul-Yusuf Genç

20/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Tvnet'in sevilen programı "Yort Savul" Ekibi İsmail Kılıçarslan, Aykut Ertuğrul ve Yusuf Genç Mardin Büyükşehir Belediye

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Bahadır Yenişehirlioğlu

19/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Oyuncu, Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimizin kitaplarını imzaladı.  

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Ahmet Yenilmez

18/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Tiyatro ve Sinema Sanatçısı, Oyuncu, Ahmet Yenilmez, "Korkma" adlı Tek Kişilik Tiyatro Oyunu ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde.

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği İzdiham Dergisi Ekibi

16/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında "İzdiham Ekibi" Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat Ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Ahmet Tezcan

14/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Gazeteci, Yazar, Senarist Ahmet Tezcan, yeni projesi "Aliya Dizisi" söyleşisi ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Devamı
İçin

"ARALIK'sız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Yavuz Seçkin

13/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Oyuncu, Komedyen Yavuz Seçkin'in "Çok Yüzlü" Stand Up gösterisi ile öğrencilerimiz gülmeye doydu.  

Devamı
İçin

ARALIK'sız "Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Prof. Dr, Ahmet Haluk Dursun

12/12/2017

Aralık ayı boyunca "ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" kapsamında Kültür Ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı, T

Devamı
İçin

"ARALIK'sız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri" Etkinliği Nurullah Genç

10/12/2017

"ARALIK'sız Kültür, Sanat ve Edebiyat Günleri" etkinliği kapsamında Kıymetli Şairimiz Nurullah Genç, Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezimizde öğrencilerimiz ile bir araya geldi.

Devamı
İçin

Lise Öğrencileri ile Söyleşi

23/02/2017

Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili-Vali Sayın Mustafa YAMAN , eşi Hanımefendi Gülseren YAMAN ve Mardin Gönül Elçileri ekibi ile beraber Lise öğrencileri ile birlikte söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşi de yurtta yatılı k

Devamı
İçin